JUKEBOX, Seeburg, USA, 1970-tal.

2254977. JUKEBOX, Seeburg, USA, 1970-tal.

Längd 80, djup 60, höjd 122 cm.
Skivor medföljer.
Bruksanvisning och nycklar medföljer.

Bruksslitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivor medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 522