HÖRNSKÅP, på benställning, barock, 1700-tal.

225460. HÖRNSKÅP, på benställning, barock, 1700-tal.

Längd ca 86, bredd 55, höjd 153 cm.

Slitage, skador, renoverat och kompletterad, senare underrede, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 736