VITRINSKÅP i ek/ekfaner. Engelsk stil. 1900-tal.

225441. VITRINSKÅP i ek/ekfaner. Engelsk stil. 1900-tal.

Vitrinöverdel inredd med glashyllor. Nederdel med skåp, hylla och två lådor. Beslag i metall. Nyckel finns
Höjd 162 cm
Bredd 111 cm
Djup 47 cm.

Bruksskick, repor
En filtinläggning i låda saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 162 cm
Bredd 111 cm
Djup 47 cm.

Bruksskick, repor

Antal besök: 899