DRÄKTVÄRJA, 1700-tal.

225348. DRÄKTVÄRJA, 1700-tal.

Fäste av delvis förgylld brons. Klingan med slagen dekor av sol. Längd 92 cm.

Delarna ej ursprungligen sammanhörande. Sltage.

Gör en kostnadsfri värdering!
225348. DRÄKTVÄRJA, 1700-tal.

Antal besök: 938