GOLVVAS, keramik, "Labyrint", Mari Simmulson, 1960-tal.

225312. GOLVVAS, keramik, "Labyrint", Mari Simmulson, 1960-tal.

Stämplad UE Sweden 5017 M
Höjd 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad UE Sweden 5017 M
Höjd 37 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 465