KRYDDBURKAR, samt flaskor, 8 st. Porslin, möjligen England.

225270. KRYDDBURKAR, samt flaskor, 8 st. Porslin, möjligen England.

För ingefära, nejlikor, peppar, kanel, salt, mjöl, ättika och olja
Höjd 14-28 cm.

Nagg, sprickor samt lagningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-28 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 391