STEGPALL, 1950-tal.

STEGPALL, 1950-tal.
225239. STEGPALL, 1950-tal.

Stomme i vitlackerat stål, överdelen med laminat, gummiklädda trappsteg. Höjd 58 cm.

Slitage, något anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!
225239. STEGPALL, 1950-tal.

Slitage, något anlupen.

Antal besök: 478