GOLVLAMPA, smide, 3-armad, dekor av förgyllda löv, 1900-talets mitt.

225223. GOLVLAMPA, smide, 3-armad, dekor av förgyllda löv, 1900-talets mitt.

Höjd 152 cm.

Ej genomgången, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 152 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 078