SLAGBORD, furu, 1700/1800.

SLAGBORD, furu, 1700/1800.
225184. SLAGBORD, furu, 1700/1800.

Grönmålat på undersidan.
Längd 175, bredd 102, höjd 174 cm.

Slitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålat på undersidan.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 976