MATSALSGRUPP, 7 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

225166. MATSALSGRUPP, 7 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

Ek.
Bord med rektangulär skiva. Längd 140 + 44 + 44. bredd 85, höjd 75 cm.
Stolar, 6 st, klädd sits och ryggtavla.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Antal besök: 475