MATSERVISDELAR i stengods. 6 st. "Arctica" Arabia, Finland.

225160. MATSERVISDELAR i stengods. 6 st. "Arctica" Arabia, Finland.

Servis i vitglaserat stengods
2 st djupa tallrikar, höjd 5 cm
1 st skål, diameter 18,5 cm
1 st skål, diameter 21 cm
1 st såssnipa, höjd 8,5 cm
Stämplade Arctica, Arabia, Finland.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servis i vitglaserat stengods
1 st skål, diameter 18,5 cm
1 st skål, diameter 21 cm
1 st såssnipa, höjd 8,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 020