BORDSLAMPA. Mässing. Glas. TEXA Sweden. 1900-talets slut.

225125. BORDSLAMPA. Mässing. Glas. TEXA Sweden. 1900-talets slut.

Modell av bordsfotogenlampa.
Vit opak glaskupa.
Höj- och sänkbar.
Etikettmärkt TEXA Sweden Typ 10"E14 Max 40 W.
Höjd max 64 cm.

Slitage.
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell av bordsfotogenlampa.
Vit opak glaskupa.
Höj- och sänkbar.
Höjd max 64 cm.

Slitage.
El ej funktionstestad.

Antal besök: 4 092