BORDSLAMPA. Mässing. Kenbro belysning. 1900-talets andra hälft.

225104. BORDSLAMPA. Mässing. Kenbro belysning. 1900-talets andra hälft.

Höjd till fäste 44 cm.
Totalhöjd 56 cm.
Etikettmärkt Kenbro B-31.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.
Plastfäste defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till fäste 44 cm.
Totalhöjd 56 cm.
Etikettmärkt Kenbro B-31.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.
Plastfäste defekt.

Antal besök: 4 973