KORKSKRUV, i form av kvinnoben, 1900-talets första hälft.

225075. KORKSKRUV, i form av kvinnoben, 1900-talets första hälft.

Höjd ihopfälld ca 6,5 cm, längd utfälld ca 13,5 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 2 616