LENNART OLAUSSON. Hund, olja på duk, signerad samt daterad 84.

225030. LENNART OLAUSSON. Hund, olja på duk, signerad samt daterad 84.

Ca 73 x 92 cm.

Pågående färgbortfall, tryckskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73 x 92 cm.

Antal besök: 959