SKED, 1700/1800-tal, Tyskland, Silver.

225022. SKED, 1700/1800-tal, Tyskland, Silver.

Fransk lödfog.
Fiolskaft.
Längd ca 19cm.
Gravyr förekommer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fransk lödfog.
Fiolskaft.
Längd ca 19cm.
Gravyr förekommer.

Bruksslitage.

Antal besök: 555