PARTI VYKORT, ca 220 st, Mestadels 1900-talets första hälft.

224844. PARTI VYKORT, ca 220 st, Mestadels 1900-talets första hälft.

Skrivna samt oskrivna. Bl a jul- samt nyårskort. Kommer i plastfickor.

Varierande slitage. Ej fullständigt genomgångna. Vissa med missfärgnar, smärre revor samt veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 527