OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Herkules och det nemeiska lejonet, patinerad brons, osignerad.

224784. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Herkules och det nemeiska lejonet, patinerad brons, osignerad.

Höjd inkl. sockel ca 40 cm.

Slitage, sockel med nagg och avslag, repor, lös i sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 40 cm.

Antal besök: 1 367