TAKLAMPA, "Softling" Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft, total diameter ca. 65 cm.

224734. TAKLAMPA, "Softling" Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft, total diameter ca. 65 cm.

Plåt och trä.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt och trä.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 017