RING i form av orm, 18k guld, vikt 11,3 gram.

22467. RING i form av orm, 18k guld, vikt 11,3 gram.

Emaljdekor i grönt och rött. Ostämplad.
Töjbar, storlek enligt bild ca 18.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 434