BUFFÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

224651. BUFFÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 154, bredd 53, höjd ca 106 cm.

Slitage, repor, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768