JOHAN TOBIAS SERGEL. EFTER. Gravyrer, 5 st, teaterscener, act I-V Gustaf Adolf, 17/1800-tal.

22459. JOHAN TOBIAS SERGEL. EFTER. Gravyrer, 5 st, teaterscener, act I-V Gustaf Adolf, 17/1800-tal.

Gravyr utförd av Martin.
Mått innanför passepartout, ca 18 x 11,5 cm.

Slitage. Gulnade. Fläckar. Veck. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyr utförd av Martin.

Antal besök: 1 835