FIGURIN, porslin, Meissen, 1800/1900-tal.

224573. FIGURIN, porslin, Meissen, 1800/1900-tal.

Ängel med blomsterkrans ståendes vid kolonn med duvor. Höjd 20 cm.

II sort. Mindre skador på blomblad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882