SERVERINGSVAGN, jakaranda, dansk design.

224542. SERVERINGSVAGN, jakaranda, dansk design.

Längd 78, bredd 48, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 732