Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
J L RIDDARSPORRE. Ekor vid brygga, akvarell, signerad och daterad 1918.
224537. J L RIDDARSPORRE. Ekor vid brygga, akvarell, signerad och daterad 1918.
31x49 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x49 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 207