MATTA, rölakan, monogramsignerad EE.

224529. MATTA, rölakan, monogramsignerad EE.

ca 128 x 195 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 128 x 195 cm.

Slitage.

Antal besök: 864