STOL, klädsel i röd galon, 1900-talets mitt.

224507. STOL, klädsel i röd galon, 1900-talets mitt.

Ryggstödets höjd 68, sitthöjd 40 cm.

Repor på stolsbenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor på stolsbenen.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 157