TAKARMATUR + ARMATUR med klämma.

224414. TAKARMATUR + ARMATUR med klämma.

Takarmatur, förgylld metall, Hans-Agne Jakobsson, höjd 25 cm, diameter 26 cm.
Armatur med klämma, gul.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armatur med klämma, gul.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 754