SPEGELLAMPETTER, ett par, förgyllt trä, 18/1900-tal.

224405. SPEGELLAMPETTER, ett par, förgyllt trä, 18/1900-tal.

Ljushållare av mässing.
Höjd 52 cm.
Bredd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljushållare av mässing.
Höjd 52 cm.
Bredd 22 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 197