Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
JEAN CLAUDE PICOT. "Pont Neuf a Paris". Färglitografi. Signerad, nr 35/250.
22439. JEAN CLAUDE PICOT. "Pont Neuf a Paris". Färglitografi. Signerad, nr 35/250.
58 x 43 cm.
Hanteringsveck.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 43 cm.
Hanteringsveck.
Garpenhus Auktioner
1 712