JEAN CLAUDE PICOT. "Pont Neuf a Paris". Färglitografi. Signerad, nr 35/250.

22439. JEAN CLAUDE PICOT. "Pont Neuf a Paris". Färglitografi. Signerad, nr 35/250.

58 x 43 cm.

Hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 43 cm.

Hanteringsveck.

Antal besök: 2 042