SPARBÖSSA, mässing, Östgötabanken, 1900-tal.

224331. SPARBÖSSA, mässing, Östgötabanken, 1900-tal.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage, ingen nyckel, smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 1 447