POSTCYKEL, Monark, 1900-tal.

POSTCYKEL, Monark, 1900-tal.
2242915. POSTCYKEL, Monark, 1900-tal.

Ramhöjd ca 54 cm.
24 tum fram, 26 tum bak.
Korg ca 52x42 cm.

Kedja kan behöva bytas/ses över, trög och slapp, hoppar lätt av. Slitage, lacktapp, rost. Fastrostad insexnyckel på styret. Bakreflex saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramhöjd ca 54 cm.
24 tum fram, 26 tum bak.
Korg ca 52x42 cm.

Antal besök: 11 694