FOTOGENLAMPA, bordsmodell, mässingsfot, 1900-talets första kvartal.

224286. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, mässingsfot, 1900-talets första kvartal.

Höjd 72 cm.

Bruksslitage.
Små nagg i glaskupan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.

Bruksslitage.
Små nagg i glaskupan.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 528