BYRÅ, sk Haupt-stil, Reiners, Mjölby, 1900-talets mitt.

224281. BYRÅ, sk Haupt-stil, Reiners, Mjölby, 1900-talets mitt.

Fanerad i mahogny m.fl träslag, stenskiva, dekorerad med bronser. Längd 80, bredd 44, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 889