JANERIC JOHANSSON. "Att hoppa eller hoppas", litorgrafi, signerad och numrerad 18/225.

224274. JANERIC JOHANSSON. "Att hoppa eller hoppas", litorgrafi, signerad och numrerad 18/225.

ca 43x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Janeric Johansson (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 43x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Janeric Johansson (Född 1950)

Antal besök: 3 134