KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 1900-tal.

224273. KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 1900-tal.

Blåsbälg, 3 st kärl 31 - 61 cm i omkrets.

Bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor och slitage.

Antal besök: 1 017