KAMERA, Leica lll, 1934.

KAMERA, Leica lll, 1934.
224217. KAMERA, Leica lll, 1934.

Objektiv Summar 2/5 cm.

Bruksslitage, inga skador, slutare och bländare fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Objektiv Summar 2/5 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 443