KAMERA, Finetta 99.

224215. KAMERA, Finetta 99.

Optik Finetar 2,8/45 mm, serienummer 016444.

Bruksslitage, inga skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
224215. KAMERA, Finetta 99.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 247