MINIATYRPORTRÄTT. Porträtt av kvinnor. 2 st. 1900-talets mitt.

224133. MINIATYRPORTRÄTT. Porträtt av kvinnor. 2 st. 1900-talets mitt.

1 st 11x9 cm i ram av ben
1 st 10x9 cm i ram av trä.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st 11x9 cm i ram av ben
1 st 10x9 cm i ram av trä.

Bruksskick.

Antal besök: 532