SKOLPLANSCH, "Vår kropp och dess byggnad - Blodomlopp och Lymfkörtlar", 1900-tal.

224082. SKOLPLANSCH, "Vår kropp och dess byggnad - Blodomlopp och Lymfkörtlar", 1900-tal.

Ca. 140 x 101 cm.
Nordstedts Skolavdelning.

Bruksslitage. Skada/hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 140 x 101 cm.
Nordstedts Skolavdelning.

Bruksslitage. Skada/hål.

Antal besök: 2 323