TESERVIS, keramik, Gabriel, "Oliv", 43 delar.

224037. TESERVIS, keramik, Gabriel, "Oliv", 43 delar.

Diverse delar.

Åldersslitage. Några delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse delar.

Antal besök: 4 674