SKIVSPELARE. Tandberg/Thorens. Tandbergs Radiofabrikk, Norge. 1970-tal.

224016. SKIVSPELARE. Tandberg/Thorens. Tandbergs Radiofabrikk, Norge. 1970-tal.

Skivspelare med Tandbergs-plakett och innandöme från Thorens
Bredd 40 cm
Djup 35 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 40 cm
Djup 35 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 9 794