CARL JULIUS. (pseud.) RICHARD SCHNEIDER. 2 st. Båt vid havskant, Vid sundet, Arild. Olja på duk. Signerad C Julius.

223861. CARL JULIUS. (pseud.) RICHARD SCHNEIDER. 2 st. Båt vid havskant, Vid sundet, Arild. Olja på duk. Signerad C Julius.

Båt vid havskant, 40x50 cm
Vid sundet, Arild, 39x49 cm.

Gulnade.

Carl Julius (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Båt vid havskant, 40x50 cm
Vid sundet, Arild, 39x49 cm.

Gulnade.

Carl Julius (Född 1927)

Antal besök: 1 003