KÄTIE NILSSON. "Skogsglänta". Färgetsning. Signerad och numrerad 15/20 E.T.

223847. KÄTIE NILSSON. "Skogsglänta". Färgetsning. Signerad och numrerad 15/20 E.T.

Bildyta 45x35 cm
Bladstorlek 65x45 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45x35 cm
Bladstorlek 65x45 cm.

Gulnad.

Antal besök: 2 119