STAFFAN SNIDARE. 4 st, etsningar, signerade samt daterade, delvis numrerade.

223843. STAFFAN SNIDARE. 4 st, etsningar, signerade samt daterade, delvis numrerade.

"Öring", bildmått ca 3,5 x 8,5 cm, signerad samt daterad, numrerad 102/275
"Aborre", bildmått ca 2,5 x 4,7 cm, signerad samt daterad
"Gädda", bildmått ca 3,3 x 10,7 cm, signerad samt daterad
"Yttersta Trädgård", bildmått ca 5,2 x 6,7 cm, signerad samt daterad, numrerad 40/325.

Ett blad möjlifen gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett blad möjlifen gulnat.

Antal besök: 3 518