VAS, samt karaff med propp, opalinglas, 1900-talets första hälft.

223730. VAS, samt karaff med propp, opalinglas, 1900-talets första hälft.

Höjd 27 - 31 cm.

Smärre slitage samt färgbortfall på guldkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 - 31 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 365