GNISTSKYDD, Gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1960-tal.

223717. GNISTSKYDD, Gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1960-tal.

"Tors hammare". Monogramsignerad OH
Bredd 46, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 46, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 216