TEAKMÖBLER, 1960-Tal, 3 delar.

223663. TEAKMÖBLER, 1960-Tal, 3 delar.

Serveringsbord med lådor, höjd 60, längd 75 cm, 2 st bord höjd 52 cm, längd 75 cm.

Åldersslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage samt fläckar.

Antal besök: 1 640