MODELLBÅT, 6 Sens Tranciciel, America Cup samt KNAP, 3 st, 1900-tal.

223661. MODELLBÅT, 6 Sens Tranciciel, America Cup samt KNAP, 3 st, 1900-tal.

Modellbåt, total höjd ca. 130 cm. Längd 91 cm.

Smutsad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smutsad. Slitage.

Antal besök: 1 422